Serdivan Günlük Kiralık Ev

Serdivan Günlük Kiralık Evler

📞 0531 401 4523

 

Serdivan günlük kiralık ev Mavi Durakta kampüse yakın. Sakarya Serdivanda kiralayabileceğiniz günlük evler misafirlerin rahatı için tasarlanmış mobilyalı dairelerdir. Mavi Durak kafelerine ve restoranlarına yakın bu evler ucuz günlük kiralaması da bi o kadar kolaydır. Seyehatiniz için konaklama planlarınıza uygun mobilyalı günlük kiralık evler ihtiyacınız olan herşeyi karşılar. Otogara ve ilçe otogarına da ulaşım toplu taşıma araçlarıyla yapabilirsiniz.

Serdivan Günlük Kiralık Ev
Sapanca Gülü Manzaralı Serdivan Günlük Kiralık Evler

Sakarya merkeze 5-7dk uzaklıkta olan Serdivan mavi durak genç kesimin ve tabi öğrencilerin gözde merkezidir. Bu ilçede dilediğiniz herşeyi bulabilirsiniz. Konaklamak istediğiniz bir yer düşünün ve bir size dilediğiniz konaklamayı hazırlayalım. Serdivan günlük kiralık ev Sakarya Üniversitesi Kampüsüne çok yakındır. Burda konaklama için bizi arayın ve bu benzersiz tecrübeyi yaşamak için beklemeyin.

 

Mavi Durak Günlük Kiralık Ev

Serdivan Mavi Durakta Günlük Kiralık Ev, Daire

 

Mavi Durak günlük kiralık ev fiyatları 100 liradan misafirlerini buluyor. Serdivanda günlük kiralık ev bulmak için uzaklara bakmayın çünkü sizler için tasarladığımız geniş yaşam alanlarıyla Serdivanda konaklama artık çok kolay. Serdivan Mavi Durakta yerinizi tükenmeden ayırtın. 0531 401 4523